top of page

Легалізація документів

Атестату та додатку до атестата

Диплому та додатку до диплома

Все частіше в розмовах, газетах, з екранів телебачення і, особливо, в мережі Інтернет Ви чуєте слова «Легалізація документів» і «Апостиль». Тепер дані поняття тісно торкнулися і Вас.
Що ж, ми раді допомогти Вам, по-перше, роз'ясненням значення даних понять, і, по-друге, наданням кваліфікованих послуг, а також консультуванням з тих питань, які ми не змогли відобразити на нашому сайті.

Отже, видані документи, що мають юридичну силу на території однієї держави, можуть бути використані на території іншої держави тільки після їх відповідного посвідчення. В даний час існує 2 способи такого посвідчення :

1. Консульська легалізація документів;
2. Проставлення Апостиля.

Вибрати той або інший спосіб Ви не маєте нагоди самостійно, оскільки це визначається міжнародними нормативними актами, і Вам потрібно лише ним слідувати.
1 спосіб - Консульська легалізація – полягає в підтвердженні відповідності документів законодавству держави їх походження і є засвідченням автентичності підпису посадовця, його статусу і, в належних випадках, друці уповноваженого державного органу на документах і актах з метою використання їх в іншій державі.
Іноземні документи, призначені для використання на території України, можуть бути легалізовані на території тієї держави, де ці документи видані, або ж безпосередньо в

ПЕРЕКЛАД

Стандартних документів

Переклад таких документів як паспорт, диплом, атестат, свідоцтво про народження /одруження/ смерть, довідок про несудимість, сімейний стан, з місця проживання та ін.

• Переклад особистої документації, резюме, листування, документів для легалізації громадян за кордоном, оформлення віз, дозволів, виїзду на ПМП, з метою навчання та ін., а саме:
• свідоцтва про народження/ одруження/смерть;
• довідки про несудимість, сімейний стан, з місця проживання, зі школи, з навчального закладу, з місця роботи та ін.;
• посвідчення водія;
• медичні довідки;
• дипломи, атестати;
• дозвіл батьків на виїзд дитини за кордон;
• доручення, довіреності та багато іншого.

bottom of page